+86-546-8531366

[chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Domů>O Nás

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd(short for Taihua Petro) is a professional supplier of petroleum equipments for global oil & gas industry. Taihua Petro is dedicated to providing higher quality services and products to our world wide clients. We're a member of CCOIC(China Chamber of International Commerce) and CCPIT(China Council for The Promotion of International Trade).

Taihua Petrol se nachází na druhém největším čínském ropném poli – Shengli, které je také největší výrobní základnou ropných zařízení v Číně. Mezi naše hlavní produkty patří komponenty a příslušenství vrtných souprav, manipulační nástroje, vybavení pro kontrolu studní, vrtací šňůry, rybářské nástroje, výrobní materiály, triplexní bahenní čerpadla atd. Všechny tyto produkty mají certifikaci API, GOST. Zabýváme se také kvalitním příslušenstvím pro vrtání studní, jako jsou tyče na vrtání studní, trikonové bity, pouzdra z nerezové oceli, síta Johnson, DTH kladiva a bity atd.

Through continuous efforts of our staffs, We have already supplied our products to global petroleum companies and drilling contractors in Middle East, North Africa, South America, Middle East Asia and some other countries. Due to our “professional services, competitive prices, higher quality products, Quick delivery” ,we have become some of their assigned suppliers and built strategic partnerships with them.

Vzhledem k tomu, že posláním TAIHUA je „Zaměření na zájmy klientů, poskytování nejkonkurenceschopnějších a vysoce kvalitních služeb a produktů, vytváření dlouhodobé hodnoty pro klienty“, jsme odhodláni být vaším nejspolehlivějším partnerem na principu win-win!

Nákladově efektivní, vysoká účinnost, nenáročná údržba a spolehlivost jsou hlavními rysy našich dodávek a bez ohledu na vaše projekty, bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete se spolehnout na náš příslib kvality, bezpečnosti a výkonu!