+86-546-8531366

[chráněno e-mailem]

EN
Všechny kategorie

Domů>O Nás

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd.

Dongying Taihua Petrotec Co., Ltd (zkratka pro Taihua Petro) je profesionální dodavatel ropných zařízení pro globální ropný a plynárenský průmysl. Taihua Petro se věnuje poskytování služeb a produktů vyšší kvality našim klientům z celého světa. Jsme členem CCOIC (Čínská komora mezinárodního obchodu) a CCPIT (Čínská rada pro podporu mezinárodního obchodu).

Taihua Petrol se nachází na druhém největším čínském ropném poli – Shengli, které je také největší výrobní základnou ropných zařízení v Číně. Mezi naše hlavní produkty patří komponenty a příslušenství vrtných souprav, manipulační nástroje, vybavení pro kontrolu studní, vrtací šňůry, rybářské nástroje, výrobní materiály, triplexní bahenní čerpadla atd. Všechny tyto produkty mají certifikaci API, GOST. Zabýváme se také kvalitním příslušenstvím pro vrtání studní, jako jsou tyče na vrtání studní, trikonové bity, pouzdra z nerezové oceli, síta Johnson, DTH kladiva a bity atd.

Díky neustálému úsilí našich zaměstnanců jsme již dodali naše produkty globálním ropným společnostem a dodavatelům vrtů na Středním východě, v severní Africe, Jižní Americe, Asii na Středním východě a v některých dalších zemích. Díky našim „profesionálním službám, konkurenceschopným cenám, vyšší kvalitě produktů, rychlému dodání“ jsme se stali některými z jejich přidělených dodavatelů a vybudovali s nimi strategická partnerství.

Vzhledem k tomu, že posláním TAIHUA je „Zaměření na zájmy klientů, poskytování nejkonkurenceschopnějších a vysoce kvalitních služeb a produktů, vytváření dlouhodobé hodnoty pro klienty“, jsme odhodláni být vaším nejspolehlivějším partnerem na principu win-win!

Nákladově efektivní, vysoká účinnost, nenáročná údržba a spolehlivost jsou hlavními rysy našich dodávek a bez ohledu na vaše projekty, bez ohledu na to, kde se nacházíte, můžete se spolehnout na náš příslib kvality, bezpečnosti a výkonu!